A A A

Portfele senseBag®

senseBag®'s

Dzięki transotype© senseBag® masz zawsze ze sobą swoje ulubione akcesoria do rysowania, pisania lub malowania. Markery, pióra, długopisy, pędzle, gumki i wiele innych rzeczy zmieści się w portfelach rewelacyjnie zaprojektowanych przez Tobiasa Liliencrona.

Linia piórników, portfeli i toreb senseBag® wykonana jest z wysokiej jakości płótna w naturalnym kolorze lub czarnej, zmywalnej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej. Czy jasny lub ciemny, senseBag® tworzą własny charakterystyczny styl z ich czerwonymi dodatkami, jak pętle na akcesoria, zapięcie na rzep lub zamek błyskawiczny. Pięć rodzajów portfeli zapewni spore możliwości wyboru, dopasowanego do indywisualnych potrzeb użytkownika. Okrągły lub rozwijany piórnik, czy też portfele na 24, 36 i 72 przybory to "małe szafki", które bez problemu pomieszczą duże ilości ulubionych narzędzi kreacji.
  • senseBag® czarny

    Linia piórników, portfeli i toreb transotype© senseBag® wykonana z czarnej, zmywalnej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej. Dostępnych jest 5 rodzajów: okrągły lub rozwijany piórnik, oraz portfele na 24, 36 i 72 sztuki przyborów.
  • senseBag® naturalny

    Linia piórników, portfeli i toreb transotype© senseBag® wykonana z wysokiej jakości płótna w naturalnym kolorze. Dostępnych jest 5 rodzajów: okrągły lub rozwijany piórnik, oraz portfele na 24, 36 i 72 sztuki przyborów.