A A A

COPIC Multiliner SP

copic multiliner sp
Cienkopisy COPIC Multiliner SP zostały zaprojektowane jako perfekcyjne i wieczne narzędzia do pisania, rysowania i kreślenia. Nadają się idealnie dla profesji artystycznych i technicznych. Kombinacja 10 grubości linii łącznie z końcówką typu "pędzel" oraz 12 kolorów pozwala na zaspokojenie większości potrzeb projektanta i artysty.

W duchu przyświecającym całemu systemowi COPIC olbrzymią wagę przyłożono do ekologicznej strony Multilinera SP. Tak jak i w przypadków markerów, tak i tu inżynierowie firmy .Too dołożyli wszelkich starań aby produkt był wieczny, przyjazny w użyciu i jednocześnie miał ciekawą, nietuzinkową formę. Pisaki Multiliner SP można z łatwością napełnić ponownie tuszem - wymieniając wkład, zaś końcówkę z łatwością zastępuje się nową. Aluminiowa obudowa daje pewność, iż zainwestowane pieniądze będą procentowały przez długie lata. Zaś technologiczna strona produktu z Japonii (konstrukcja końcówki kreślącej) pozwoli na pozbycie się stresu towarzyszącego używaniu innych, podobnych narzędzi. Należy przy tym pamiętać o pigmentowym, wodoodpornym tuszu bazującym na wodzie, który nie wchodzi w reakcję z tuszami na bazie alkoholu innych markerów COPIC. Śmiało można też stwierdzić, że COPIC Multiliner SP to "zabójca rapidografu".

Z ciekawostek można dodać, że za pomocą końcówki 0,03 mm nowym cienkopisem można wykreślić linię o długości 1500 m ! :)
 • Cienkopisy [czerń]

  9 grubości linii (od 0,03 mm do 0,7 mm) + końcówka typu "pędzel" (ślad od 0,2 mm do 5 mm). Szerokości 0,25 / 0,35 / 0,5 / 0,7 są zgodne z normą ISO. Kolor tuszu: czarny.
 • Cienkopisy [kolor]

  12 doskonale uzupełniających się kolorów zwiększa różnorodność palety cienkopisów Multiliner SP. Kolorowe wersje Multilinerów SP przy zachowaniu wszystkich zalet funkcjonalnych dysponują dwiema końcówkami: 0,3 mm i "pędzlem" (BS).
 • Tusze uzupełniające

  Firma .Too zdecydowanie nie lubi jednorazówek. Doskonale zdając sobie sprawę, iż użytkownikowi jej produktów ciężko rozstać się będzie z ulubionym pisakiem oferuje wymienne wkłady z tuszem, które zapewniają ciągłość przyjemności korzystania z Multilinera SP.
 • Wymienne końcówki

  Nic tak nie poprawia humoru, jak łatwość z jaką wymienia się starą, spracowaną końcówkę na nową i cienkopis odzyskuje młodość. Prostota wymiany sprawia, iż niespecjalnie daje się nawet pobrudzić ręce przy tej operacji.
 • Zestawy MSP

  Pięć zestawów Multiliner SP w różnorodnych konfiguracjach; z dodatkowymi akcesoriami. Doskonałe rozwiązanie dla zasobniejszego portfela nie idącego na kompromisy.