A A A

COPIC Marker


COPIC Marker to profesjonalny system wiecznych pisaków, pozwalający na wielokrotne uzupełnienie wypisanego pisaka dedykowanymi tuszami Various Ink. Oferuje także możliwość wymiany na nowe zużytych końcówek. Markery są dostępne w 358 kolorach i czterech liniach produktowych - Classic, Sketch, Ciao i Wide.

Wszystkie kolory można ze sobą mieszać i tworzyć własne odcienie lub palety barw. Duża ilość akcesoriów uzupełniających system COPIC sprawia, że wytycza on najwyższe standardy w świecie kreacji i zabawy - MADE IN JAPAN!
Markery COPIC są używane przez największe agencje reklamowe i biura projektów oraz znanych projektantów i grafików na całym świecie.

Cztery odrębne linie markerów; każda mająca inne zalety; dysponujące innymi środkami wyrazu.

Wzajemnie uzupełniając swoje możliwości system firmy .Too pozwala projektantowi / rysownikowi na osiągnięcie wspaniałych rezultatów przy systematycznym minimalizowaniu kosztów.

 • Ciao

  COPIC Ciao to wieczny marker napełniany tuszami Various Ink przeznaczony dla wszystkich, począwszy od dzieci chcących rysować i malować, a skończywszy na profesjonalnych projektantach i grafikach.
 • Sketch

  Markery z serii Sketch to idealne rozwiązanie do szybkich szkiców oraz rysunków gdzie wymagana jest malarska plama. Szczególnie polecane dla projektantów odzieży, ilustratorów, grafików.
 • Classic

  Z swoim niezrównanym wykonaniem i twórczą wszechstronnością, markery COPIC Classic oferują projektantowi fantastyczne rozwiązanie wyzwalające pełnię kreatywności i artystycznej swobody.
 • Wide

  Prawie 2,1 centymetrowej szerokości ślad zostawiany przez COPIC Wide to znakomite narzędzie do pokrywania kolorem dużych obszarów lub do kaligrafowania dużych, wyraźnych napisów (np. w marketach).