A A A

Zestaw COPIC Ciao "My First Copic", 10+2 (22075310)

.Too|COPIC Marker » Ciao » Zestawy Ciao|COPIC Marker » Ciao » Tematyczne 12 – 36 szt.

Cena:223.51
masz pytania?

"My First Copic Starter Set" to kompletny zestaw wprowadzający. Starannie dobrane kolory umożliwiają naukę i ćwiczenia podstawowych technik wykonywanych markerami graficznymi, takich jak cieniowanie, nakładanie warstw, mieszanie oraz tworzenie gradacji. Spójna paleta kolorów startowych pozwoli uzupełnić barwami dołączone ilustracje, a następnie przejść do tworzenia własnych dzieł włączając w to zawarte w zestawie Multilinery. Dołączony mini-przewodnik pomoże postawić pierwsze kroki, a poniższy film pokaże ci więcej szczegółów pracy z markerami.
Wyselekcjonowana paleta kolorów oddaje do dyspozycji 10 uniwersalnych odcieni idealnych do rozpoczęcia kolekcji Copic, łatwych w użyciu podczas wypróbowywania technik, a intensywność każdego koloru można regulować za pomocą nakładania warstw. Zawiera również 2 Multilinery (czarny 0,3 mm oraz sepia 0,3 mm) do precyzyjnego rysowania konturów. Po wyschnięciu tusz z pisaków jest odporny na wodę i alkohol; nie rozmazuje się podczas nakładania kolorów z markerów.


Ponadto zestaw zawiera:

  • prosty przewodnik krok po kroku, który pozwala nauczyć się i ćwiczyć różne techniki, oraz instrukcje dotyczące wypełniania dołączonych ilustracji graficznych.
  • arkusz do ćwiczenia techniki i ilustracje grafik do kolorowania. Ponadto dołączone są czyste arkusze papieru Bond Premium do własnej praktyki twórczej.


Linia COPIC Ciao zaopatrzona jest w dwie różne, wymienne końcówki: pędzel i średnio-szeroką ściętą. Markery są również stworzone z myślą o wielokrotnym uzupełnianiu tuszami COPIC ink.


Zestaw umieszczony w przezroczystym, płaskim opakowaniu ułatwiającym przechowywanie i pracę.


Marker Ciao posiada pojemność 1,5 ml. Jedno (1) opakowanie tuszu COPIC ink starcza na 9 pełnych napełnień pisaka tego typu.

Cena 1 sztuki COPIC Marker Ciao po napełnieniu tuszem COPIC ink wynosi tylko 3,93 zł. Tym samym wszystkie markery z zestawu, razem, po uzupełnieniu kosztują tylko 39,30 zł!!!

 

Polecamy także:

Zestaw COPIC Ciao "Sparkle Set", 10+2 (22075913)
223.51
0 Colorless Blender - Ciao (2207518)
20.10
Blok rysunkowy dla markerów COPIC, A4 (25001) - 70 g/m2/50 szt.
26.00
COPIC Swatch Book - wzornik na kolory (20063LH)
12.00