A A A

Nauka Rysunku Produkt - Design - Wizualizacja, DVD, część II (20075717)

.Too|Nauka rysunku

Stara cena:144.09
Cena:129.70
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Sukces części pierwszej dvd z materiałami szkoleniowymi dla profesjonalistów zachęcił firmę .Too do wydania kolejnej płyty z udziałem Olivera Neulanda i kolejnym materiałem dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników systemu COPIC. Materiały zgromadzone na płycie przynoszą nam kolejne ciekawe rozwiązania, tym razem z zakresu złożonych produktów i różnorodności materiałowej wizualizowanych produktów

Możemy dokładnie prześledzić tworzenie zarówno ćwiczebnych rysunków, jak i skomplikowanych, pełnych wizualizacji. Krok po kroku, każde działanie podejmowane przez twórcę jest opatrzone stosownym komentarzem. Kamera stara się jak najlepiej dostosować pole widzenia, do tego co dzieje się na rysunku.

Filmowa przygoda z ilustrowaniem trwa 1 godzinę i 26 minut. Dodatkowo, na płycie przeglądając ją pod komputerem znajdziemy katalog ze zdjęciami rysunków, które wykorzystane były podczas szkolenia. Zdjęcia są zapisane w wysokiej rozdzielczości i można je łatwo wydrukować, aby mieć pod ręką materiały do ćwiczeń.Wybór językowy: Angielski, Niemiecki, Japoński.